Karel van de Kate
Buuts – Prestaties – Foto’s – Gastenboek





Contactgegevens
Naam: Karel van de Kate
Woonplaats: Haaksbergen
Provincie: Overijssel
•
Tel: 053-5726338
Email: karelvandekate@gmail.com
•
Facebook: /karel.vandekate
Website: www.karelvandekate.nl
•
Geboortedatum: 4 februari 1953
Dialect: Twents-Achterhoeks
Treedt op sinds: 1989
Welkom op de pagina van
Karel van de Kate
Even voorstellen:
Tonprater, Conferencier en Buutredenaar.
Karel trakteert het publiek graag op een mooi portie droge humor.
Dik 20 verschillende conferences en voor familiefeesten, verjaardagen, jubilea e.d. maakt Karel ook conferences op maat. Anecdotes van Uzelf of anderen kunnen in de conference verwerkt worden.
Karel keump oet Hoksebarge en treedt op in de Twents-Achterhoekse streektaal.
Desgewenst kunnen de conferences ook in het Algemeen Nederlands worden gebracht.
Contact …karelvandekate@gmail.com…Tel. 053-5726338…
Kiek ok efkes op www.karelvandekate.nl
Contactgegevens – Buuts – Prestaties – Foto’s – Gastenboek
Buuts

Conferences van Karel zijn o.a. Bie oons op de boerderi-je, Och wat bun ik meu, Taandzeerte, Vroger en No, Het familiefeest, Vakanties noar Frankriek, noar Oostnriek, noar Amerika en een buut oaver een oetstapje noar België. Een zeemansbuut, een kerstconference en het weer wordt besproken met veel eigen weerspreuken. Ook draaft dichter Jan van Slag geregeld op met zijn spitsvondige versjes !
U kunt voor uw feest ook persoonlijke info aandragen.
Dit wordt dan in de conference verwerkt!
Prestaties
Karel speelde 10 jaar bij het gezelschap Humor oet Hoksebarge, 10 jaar bij Twente Plat en was 17 jaar te beluisteren op Radio Oost met zijn humoristisch weerpraatje.
In 2024 en 2018 won Karel het Twentse Buutfestival.
Zowel jury als publiek had hem in 2018 met zijn buut “Karel en de Kunst” met stip op 1 gezet. De jury roemde zijn originaliteit en performance.
Zes keer deed Karel mee. In 2015 was er een derde prijs met de buut “Waart oe” en in 2016 derde met “Het peerd en het weer.”
In 2018 de eerste prijs met “Karel en de Kunst”… 2019 de tweede prijs met “Kroamschudn”, 2022 de tweede prijs met “Tied is Tied ” en 2023 een derde prijs met “Hoera er is er geen jarig “
Contactgegevens – Buuts – Prestaties – Foto’s – Gastenboek
Foto's
Meer foto’s? kijk op Tonpraatfotos.nl