Andy Marcelissen Opperkletsmajoor en winnaar van de Zilveren Narrekap 2024!

Tijdens het 59e Keiebijters Kletstoernooi in zaal Traverse te Helmond is Andy Marcelissen verkozen tot Opperkletsmajoor van 2024!

Verdeeld over drie avonden hadden er twaalf tonpraters gestreden om een plek in de finale van het grote KeieKletstoernooi. Op zaterdag 27 januari gingen de vier finalisten de strijd aan om de felbegeerde Zilveren Narrekap én de titel Opperkletsmajoor! De finalisten waren: Hans Keeris (als ‘De Geheelonthouder’), Twan van Oers (als ‘Tijn de Ruiter’), Andy Marcelissen (als ‘De Wielrenner’) en Dirk Kouwenberg (als ‘Geheim Agent’).

De grote winnaar van deze finale....
Opperkletsmajoor en winnaar van de Zilveren Narrekap: Andy Marcelissen!

Andy wint hiermee zijn vijfde Zilveren Narrekap en evenaart hiermee het record van Eddy Buys uit 1976!

Van harte gefeliciteerd!
<br>
<p><img alt="" src="https://www.tonpraten.nl/wp-content/uploads/2023/08/Keiebijters-2024-winnaar-Andy-768x450.jpg" WIDTH="380" HEIGHT="220" ></p>
<br>