18 Oct 2019 Kletstoernooi DE GOEIE TO(O)N 2e voorronde (Helmond)
18 Oct 2019 Lachen - Gieren - Brullen (Bergharen)
19 Oct 2019 Tonpratersavond 2019 (Maarheeze)
23 Oct 2019 Tonpraotakkedeemie Brabant 2019 - Cursus (Tilburg)
25 Oct 2019 Kletstoernooi DE GOEIE TO(O)N Finale (Helmond)
25 Oct 2019 Kloosterfeesten (Alverna (Gemeente Wijchen))
26 Oct 2019 Tonpraotersavond CV de Peelknijnen (Uden)
26 Oct 2019 Lekker Lache in Kuuk (Cuijk)
26 Oct 2019 Tonproaten bij La Compagnie (Boekel)
27 Oct 2019 BeneFIETSmiddag (St. Oedenrode (Nijnsel))
30 Oct 2019 Tonpraotakkedeemie Brabant 2019 - Cursus (Tilburg)
01 Nov 2019 Effe lekker lachen (Gemert)
02 Nov 2019 Artiesten avond Piepteuten Bergeijk (Bergeijk)
02 Nov 2019 11e Buuttetreffen (Walem)
02 Nov 2019 Artiesten avond 't is lachen geblazen (Bergeijk)
03 Nov 2019 Lekker Lache in Groesbeek (Groesbeek)
08 Nov 2019 Buuttetreffen Kv. De Waggelerre vzw (Voeren)
12 Nov 2019 1e Voorronde Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
13 Nov 2019 2e Voorronde Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
15 Nov 2019 11e Internationale buutte Gala (Sint Joost)
16 Nov 2019 11e Internationale buutte Gala (Sint Joost)
17 Nov 2019 Zéévere in 't Zwarte Pèèrd (Roosendaal)
18 Nov 2019 Voorronde Groot Limburgse Buuttekampioenschappen (Schimmert)
19 Nov 2019 3e Voorronde Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
19 Nov 2019 Voorronde Groot Limburgse Buuttekampioenschappen (Grashoek)
20 Nov 2019 Voorronde Groot Limburgse Buuttekampioenschappen (Susteren-Dieteren)
22 Nov 2019 Tonpraotakkedeemie Brabant 2019 - Slotavond (Tilburg)
22 Nov 2019 Rooise Klompenklets (Sint-Oedenrode)
22 Nov 2019 Tonpratersavond (Eindhoven)
23 Nov 2019 Rooise Klompenklets (Sint-Oedenrode)
23 Nov 2019 Achterhoeks Buutkampioenschap (Etten)
23 Nov 2019 Graashookse Hierezitting (Grashoek)
24 Nov 2019 De Limburgse Buuttecup (Heerlen)
24 Nov 2019 Rooise Klompenklets (Sint-Oedenrode)
29 Nov 2019 Hinneken bij de Witte (Volkel)
29 Nov 2019 Buutesjpas (Geleen)
30 Nov 2019 Klets! (Eindhoven)
07 Dec 2019 Lach-Avond (Boxmeer)
13 Dec 2019 DeBuut in 't Groenewoud (Weert)
13 Dec 2019 Bergse Buutte Oavend (Urmond ( Berg a/d Maas))
14 Dec 2019 DeBuut in 't Groenewoud (Weert)
14 Dec 2019 Wannuh Klets (Olland (gem Meierijstad))
29 Dec 2019 Laachentere ut joar oes (Bocholtz)
03 Jan 2020 OSS’20 Kletsfestijn (Oss)
04 Jan 2020 Humor in Herpen 2.0 (Herpen)
10 Jan 2020 Finale Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
11 Jan 2020 Gala Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
12 Jan 2020 Gala matinee Brabants Kampioenschap Tonpraoten (Valkenswaard)
14 Jan 2020 De Buut (VALKENBURG AAN DE GEUL)
18 Jan 2020 Boscafé Beukt d'r In (Veldhoven)
18 Jan 2020 1e KeieKletsavond (Helmond)
25 Jan 2020 2e KeieKletsavond (Helmond)
26 Jan 2020 Tonpratersgala Oss (Oss)
01 Feb 2020 3e KeieKletsavond (Helmond)
08 Feb 2020 Grand Finale du Keieklets (Helmond)
09 Feb 2020 Gala Matinee du Keieklets (Helmond)
14 Feb 2020 7e Buutte Festival Ech (Echt)
14 Feb 2020 Preuve en Buutte (Helden)
17 Feb 2020 Grand Gala du Buut (Heerlen)
18 Feb 2020 Grand Gala du Buut (Heerlen)
19 Feb 2020 Grand Gala du Buut (Heerlen)
13 Mar 2020 Zuid-Nederlands Buutkampioenschap 2020 (Wanroij)
14 Mar 2020 Buutgala 1 Zuid-Nederlands buutkampioenschap (Wanroij)
20 Mar 2020 Buutgala 2 Zuid-Nederlands buutkampioenschap (Wanroij)
21 Mar 2020 Buutgala 3 Zuid-Nederlands buutkampioenschap (Wanroij)