|
Een nieuwkomer in de tonpraatwereld!
Na 8 jaar in de ton te staan op de Pronkzitting van ’t Waoterrijk (Nuland) werd het tijd voor de volgende stap: De Brabantse Kampioenschappen in Valkenswaard. Met de buut DJ Bruno van Radio Uno heb ik ontzettend veel leuke reacties gehad en werd ook nog eens beloond met een finaleplaats! De vraag van veel mensen: waar blijft de site op tonpraten.nl? Wil ik bij deze dan ook graag beantwoorden.
Tonpraten is één van mijn grote hobby’s waar ik ook erg veel plezier aan beleef. Entertainen is eigenlijk het mooiste wat er is. Daarom weten mensen mij ook altijd te vinden voor een klusje als presentator, levensloopmaker en uiteraard voor het tonpraten.
Ik schijf mijn eigen teksten en DJ Bruno van Radio Uno is één van mijn laatste vondsten. Een creatie waarin ik veel met het pluziek kan spelen waarin veel ruimte is voor actualiteiten. Ik kan niet wachten tot de finale in Valkenswaard!
Graag tot ziens,
Dirk Kouwenberg

|
|
|
|
 |
|
Hoi Dirk,
Bedankt voor de geweldige avond! We hebben genoten!
Heel veel succes met je optredens. Mijn man Theo heeft nog met je staan praten en ik hoorde dat je veel optredens hebt.
Geniet ervan!
Groetjes
Theo en Marjon Jaspers.
Hoogerheide |
| Wilt u ook een bericht plaatsen? Klik hier! |
|
|
 |
|
Stuur Dirk Kouwenberg een e-mail!
|
|
|
|
|
| |
|
|