De Gemertse Ivo van Rossum werd geboren op 31 juli 1982. Vroeger had hij al gevoel om mensen te entertainen, nodigde regelmatig mensen uit de buurt uit om te komen kijken naar zijn zelf in elkaar gezet showtje. Ivo z'n passie ligt bij humor en muziek.

Op feestjes ging hij steevast in een hoekje zitten, want hij wilde altijd leuk uit de hoek komen! Daar schudde hij de moppen zo uit zijn mouw.

Op 15 jarige leeftijd werd hij jeugdprins van Gemert waar hij woonde en kwam voor het eerst op een kletsavond. Toen hij de eerste tonpraoter zag, zei hij: "Wow...Dat wil ik later ook". Het jaar daarop stond hij al in de ton.Hij begon dus als jochie van 16 op de plaatselijke kletsavond als tonpraoter. En met succes!

Na eerst 3 jaar op de plaatselijke kletsavond te hebben opgetreden, wilde hij meer mensen aan het lachen maken en zo begon zijn carriere buiten Gemert. Hij heeft al verschillende keren in de voorrondes van de Keijebijters in Helmond en de Brabantse Kampioenschappen in Valkenswaard gestaan. Ivo is uitgebreid op TV geweest met zijn buuts als Profvoetballer en Superman.

Afgelopen 31 oktober 2008 heeft hij nog de Vergulde Glimlach van Helmond gewonnen tijdens het TOFF Kletstoernooi. Het toernooi is bedoeld om jong talent de kans te geven, maar ook om ervaren kletsers de gelegenheid te geven om hun nieuwe creatie te try-outen. Ivo deed dit in de creatie van HulpSinterklaas en werd van de 16 deelnemers als winnaar uitgekozen.

Wil je meer over Ivo te weten komen,klik dan op onderstaande link: IVR Entertainment Sfeerzeker Entertainment!!!



Mervr. van kilsdonk 12 Feb 2010
Beste Ivo
Mooie site en leuke foto`s
maar van de foto`s herken ik je niet zo van
ik herken je van je slaaphoofd `smorgens als je mij komt verzorgen
Bedankt voor al je humor en gezelligheid `smorgens en ik blijf je via de site in de gaten houden
Mevr. Miet van Kilsdonk
Mierlo Hout
Wilt u ook een bericht plaatsen? Klik hier!

Stuur Ivo van Rossum een e-mail!

 
  Copyright 2003-2009 Flashpoint & PauwR Internetmarketing Disclaimer